Matador Siyah Ruby Yüzük

Ürün Kodu : MR-1-0430
2.600
Yüzük ölçümü bilmiyorum ?
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Taş: Ruby

Sertifikalı takılar, özel indirimli fiyatlar ve ücretsiz kargo. Gümüş tasarımlar 925 ayar, Altın tasarımlar isteğinize göre 14 veya 18 ayar olarak üretilmektedir. Farklı ölçülerdeki yüzük talebiniz veya özel zincir uzunluğu isteğiniz için bizimle iletişime geçebilirisiniz. Satın aldığınız tasarımlı ürünler, siparişinizi tamamlarken belirttiğiniz kişiselleştirmeler ile birlikte sizin için özel olarak el yapımı üretilecektir. Tüm ürünlerimiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilerek kutusunda, sertifikası ile birlikte belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilecektir.

Ürün_TR.jpg (88 KB)

Ödeme Seçenekleri
TESLİMAT & İADE KOŞULLARI
Yorumlar

Matador Koleksiyonu

Etrafımda yaşanan gelenekler ve kültürler bana her zaman ilham vermiştir. Şimdi dikkatimi çeken; MATADOR:
Matador'un kendine has bir hikayesi vardır ancak günümüzün modern dünyası için yeni bir mesaj içermektedir, bu 2021 yılının Çin burçlarına göre Ox (boğa) Yılı olduğuna bağlıdır. "Boğalar" sembolik olarak kariyer gelişimi, iş dünyasında başarı, refah ve sağlığı temsil etmektedirler.
Dünya böyle bir pandemi ile mücadele ederken, bu hayvanın iyiliğinin insanlara yardım edeceğine inanıyorum. Ayrıca göz ardı etmemek lazım ki insan, doğa ve hayvan arasındaki bağ dünyanın en önemli değerlerindendir.
Nima Mohseni adlı bir sanatçının yaptığı bir heykelden ilham alarak MATADOR konsepti ile bu eserleri yaratmama sebep oldu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.